Бердянська міська рада - офіційний сайт

Депутати міської ради виділили кошти на медичне страхування медиків

На сьогоднішній день склалася дуже складна ситуація із захворюваністю на коронавірусну хворобу серед медичного персоналу комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я. Для захисту медичних працівників та з метою підтримки їх у такий важкий час депутат міської ради Олександр Свідло звернувся з пропозицію забезпечити медичне страхування лікарів за рахунок коштів місцевого бюджету. Відповідне звернення було направлено на ім’я міського голови.

Під час позачергової сесії міської ради, яка відбулась 2 грудня, цю пропозицію одноголосно підтримали всі присутні на засіданні депутати. Рішенням сесії було виділено 234 тис. грн. для оплати послуги із добровільного страхування життя та здоров'я медичних працівників від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Як відзначила заступник міського голови Юлія Дойнова, планується застрахувати 936 медичних працівників первинної та вторинної ланки.

В свою чергу Олександр Свідло відзначив, що за останні два місяці було кілька зустрічей з колективами міської лікарні та первинної ланки — поліклініки та сімейними лікарями, і питання страхування було одним з актуальних: “Наразі всі розуміють, що потрібно казати лікарям “дякую” за їх працю, проте цього не достатньо. Кожного дня рятуючи життя хворих лікарі ризикують власним здоров’ям. І підтвердженням цього є невтішна статистика — з квітня по листопад 2020 року захворіло понад 140 медиків на коронавірус. І прогнози із зростанням рівня захворюваності невтішні. Тому наше рішення про страхування є актуальним, і всі розмови про ініціативи з боку обласної влади та державної є тільки ініціативами і не підкріплені жодною копійкою коштів. Це просто — популізм. А те, що ми приймаємо сьогодні, - це реальні кроки. І хочу висловити вдячність за оперативність в пошуку коштів і Юлії Дойовій, і Жанні Безродній, і виконавчому комітету. Дякую за підтримку, впевнений, ми робимо правильну та потрібну справу, і, головне, — своєчасно”.

Депутати міської ради виділили кошти на медичне страхування медиків