Бердянська міська рада - офіційний сайт

Фінансування завершення робіт на каналізаційному колекторі обговорювалось з керівництвом обласної ради

На місці проведення ремонтних робіт каналізаційного колектору сьогодні, 4 березня, відбулась робоча зустріч міського голови Валерія Баранова з першим заступником голови обласної ради Людмилою Любім. В обговоренні виділення фінансування з обласного бюджету на завершення робіт на колекторі також взяли участь секретар міської ради Олександр Свідло, заступник голови обласної ради Владислав Куценко та депутати обласної ради Олексій Холод, Сергій Ткаченко і Сергій Путря. Радник міського голови Микола Омельченко та директор КП “Бердянськводоканал” Дмитро Михалевич розповіли про технічні особливості завершення робіт на колекторі. Головне, що їх завершення дозволить запустити роботу колектору по постійній схемі і відійти від тимчасового трубопроводу.

Міський голова Валерій Баранов зазначив, що для завершення робіт на колекторі необхідно 18 млн. грн: “Ми звертаємось до обласної ради підтримати Бердянськ і допомогти завершити цей важливий об’єкт. 12 млн. грн. необхідно для завершення технічної частини і 6 млн. грн на відновлення дорожнього покриття та благоустрій території”.

Також у ході обговорення були озвучені проблемні питання взаємовідносин з обласним водоканалом, вирішення проблем водопостачання, які стоять перед міською владою і які неможливо вирішити самотужки. Це ремонт аварійного каналізаційного колектору по Мелітопольському шосе, насосної станції, очисних споруд.

Секретар міської ради Олександр Свідло звернув увагу на незавершений об’єкт в Бердянську. А саме профільна комісія обласної ради у 2020 році прийняла рекомендацію щодо необхідності виділення коштів обласного бюджету на капітальний ремонт по вул. Підгірній в сумі 3,6 млн. грн, проєкт та експертиза були пройдені. Тож Олександр Свідло звернувся з проханням врахувати і цей об’єкт міста в обласному бюджеті.

Перший заступник голови обласної ради Людмила Любім підсумовуючи зустріч відзначила, що озвучені проблемні питання міста важливі, проте обласний бюджет має обмежені можливості, і потрібно поступово разом вирішувати всі проблеми, починаючи з найактуальніших: “Обласна рада фінансує будівництво цього колектору в Бердянську, на якому вже не перший рік йдуть роботи з реконструкції. На сесію обласної ради винесено питання про виділення 12 млн. грн, які потрібні на завершення цього етапу робіт. І, якщо підтримка в залі буде, — це питання буде вирішено. Бердянці відстоюють 12 млн грн, у фінансистів є свої зауваження. Але, я вважаю, що Бердянськ - курортне місто і до літа ці роботи повинні бути завершені, бо це питання для всієї Запорізької області і жителів України, щоб їм було комфортно відпочивати”.

Фінансування завершення робіт на каналізаційному колекторі обговорювалось з керівництвом обласної ради