Бердянська міська рада - офіційний сайт

Компенсація підприємствам середнього заробітку мобілізованих працівників

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 №105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» (далі-Порядок) управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької проводить виплату вищевказаної компенсації підприємствам міста.

Згідно п.4 Порядку для отримання компенсації підприємства, установи або організації щомісяця до 15 числа подають до управління праці звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам згідно з додатком №1 Порядку. Виплата компенсації проводиться після надходження коштів з державного бюджету.

Станом на 1 липня 2015 року до управління праці звернулися 40 підприємств із звітами про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам на загальну суму 709,0 тис. грн. за період з січня - травень 2015. Станом на 08.07.2015 компенсація підприємствам у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період перерахована в повному обсязі.

Додаткову інформацію з даного питання можна отримати за телефоном 36351.

Компенсація підприємствам середнього заробітку мобілізованих працівників