Бердянська міська рада - офіційний сайт

Привітання міського голови із Днем працівників освіти!

Дорогі вчителі, шановні працівники сфери освіти, ветерани педагогічної праці! Вітаю вас із Днем працівників освіти! Це свято, як ніяке інше, зачіпає серце кожної людини, адже всі ми учні своїх вчителів. У нашому місті 2-х тисячний колектив педагогів віддає свої знання і теплоту душі 13 тисячам вихованців шкіл, гімназій, муніципального ліцею, дошкільних та позашкільних установ.

За поточний рік в розвиток міської системи освіти вкладено 157 млн. гривень з державного та місцевого бюджетів, з яких практично 100 мільйонів - це місцевий бюджет. Вже зроблено чимало, але багато чого ще треба зробити і буде зроблено. Адже у руках педагогів - майбутнє суспільства та нашої держави.

Вчителі вчать не тільки словами, але й власним прикладом. Вони - зразок наслідування для своїх учнів. Знання, передані ними, лишаються на все життя.

Висловлюю вам особливу подяку за відданість професії, мудрість, терпіння, віру в своїх учнів і готовність завжди прийти їм на допомогу. Бажаю нових успіхів у вашій благородній праці, талановитих і вдячних учнів, міцного здоров'я, миру та злагоди.

Міський голова Олексій Бакай

Привітання міського голови із Днем працівників освіти!