Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова Володимир Чепурний та секретар міської ради Олексій Холод беруть участь у Другому міжнародному форумі InCo Forum

Сьогодні, 12 жовтня, у Запоріжжі походить Другий міжнародний форум InCo Forum, присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу. Міський голова Володимир Чепурний та секретар міської ради Олексій Холод беруть участь у цьому заході.

Цього року до ВЦ «Козак-Палац» завітали представники близько 50 країн світу, серед них – 27 Надзвичайних та Повноважних послів в Україні: Болгарії, Грузії, Казахстану, ОАЕ, Узбекистану, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представництва ЄС в Україні. Серед спікерів форуму очікуються 43 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, представники міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд «Відродження», GIZ (Німеччина).

Під час форуму працює 14-та спеціалізована виставка «БУДІВНИЦТВО ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ», на якій українські виробники та представники закордонних торгових марок пропонують до уваги фахівців галузі широкий спектр інноваційних рішень та технологій. Основні розділи виставки: сучасні системи енергозбереження, системи опалення, альтернативна енергетика, енергоощадні технології у будівництві, благоустрій. Презентаційно-інформаційні стенди Запорізької області, об’єднаних територіальних громад та міст області, серед яких і Бердянськ, також представлені на виставці. Які інвестиційні проекти реалізовані, чим пишаються громади, якої бізнес-співпраці потребують, у чому вбачають найбільший потенціал розвитку свого регіону, - про все це можна дізнатися зі спеціальних інформаційних стендів та безпосередньо поспілкувавшись з їхніми представниками.

У виставковому центрі «Козак-Палац» захід організовано Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Запорізької міської ради, профільних відомств та асоціацій.

Міський голова Володимир Чепурний та секретар міської ради Олексій Холод беруть участь у Другому міжнародному форумі InCo Forum