Бердянська міська рада - офіційний сайт

Участь міста Бердянська у Другому міжнародному форумі InCo Forum 2017

12 жовтня 2017 року у місті Запоріжжя пройшов Другий міжнародний форум InCo Forum, присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу.

У цьому заході від міста Бердянська брали участь міський голова Володимир Чепурний та секретар Бердянської міської ради Олексій Холод.

Форум відвідали представники близько 50 країн світу, серед них – 27 Надзвичайних та Повноважних послів в Україні: Болгарії, Грузії, Казахстану, ОАЕ, Узбекистану, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представництва ЄС в Україні. Серед спікерів форуму було велика кількість авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, представники міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд «Відродження», GIZ (Німеччина).

Під час форуму працювала 14-та спеціалізована виставка «БУДІВНИЦТВО ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ», на якій було представлено місто Бердянськ, та інші міста та громади Запорізької області, українські виробники та представники закордонних торгових марок .

Основними розділами виставки виступали: сучасні системи енергозбереження, системи опалення, альтернативна енергетика, енергоощадні технології у будівництві, благоустрій. Також презентували свої інформаційні стенди об’єднані територіальні громади та міста Запорізької області, серед яких був і Бердянськ.

З метою підготовки та реалізації заходів, проектів і програм з енергозбереження та енергоефективності (проведення енергетичних аудитів будівель та споруд комунальної та спільної власності, силами мобільної лабораторії енергетичних аудитів асоціації «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області»; - виготовлення енергетичних паспортів будівель та споруд; - впровадження в дію програми «Енергетичний менеджер) між Бердянською міською радою та Асоціацією «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області» було підписано Меморандум про співпрацю.