Бердянська міська рада - офіційний сайт

До відома керівників та фахівців підприємств, організацій та установ

За інформацією управління праці та соціального захисту населення, 10 жовтня 2017 року керівниками сторін органів виконавчої влади, профспілок та роботодавців підписано Домовленість до Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016-2017 роки.

Відповідно до Домовленості Сторони дійшли згоди внести зміни до п. 2.4, якими передбачено, що у 2017 році на підприємствах, в організаціях небюджетної сфери всіх форм власності, тарифна ставка робітника 1-го розряду встановлюється у розмірі визначеному відповідною галузевою, територіальною угодою, колективним договором, а для галузей, в яких не укладена галузеві угоди або положення укладених угод (згідно з реєстром, розміщеним на сайті Міністерства соціальної політики) не регулюють розмір тарифної ставки робітника 1 розряду - на рівні, що не менше як на 10% перевищує визначений Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” прожитковий мінімум для працездатної особи.

З метою виконання положень Домовленості, яка є невід'ємним додатком до Генеральної угоди, необхідно забезпечити реалізацію зазначених змін під час укладення колективних договорів.

Додаткову інформацію, практичну та методичну допомогу можна отримати в Управлінні праці та соціального захисту населення за адресою вул. Захисників України 27/34, каб. 20, тел. 3-52-34.

До відома керівників та фахівців підприємств, організацій та установ