Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова нагородив Почесним орденом міста ветерана місцевої журналістики

14 жовтня щотижнева апаратна нарада розпочалася із нагородження. За багаторічну сумлінну працю на благо Бердянська, вагомий особистий внесок у розбудову інформаційного простору міста та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку України міський голова Володимир Чепурний вручив Почесний орден міста члену Національної спілки журналістів України, ветерану місцевої журналістики Ларисі Петрівні Добриці.

- Я вдячна міському голові та депутатському корпусу, членам спілки журналістів за те, що оцінили мій труд — 37 років у засобах масової інформації — газетах, радіо та на телебаченні — відзначила Лариса Петрівна. - Дуже рада за гарні перетворення, які проходять у Бердянську. Робиться багато в цілому по місту та у центрі, ремонтуються внутрішньодворові території та дороги. Велике спасибі.

Під час апаратної наради було також відзначено і директора комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)“ Бердянської міської ради Володимира Браілко. За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя з дня народження міський голова вручив йому привітальну адресу.

Міський голова нагородив Почесним орденом міста ветерана місцевої журналістики