Бердянська міська рада - офіційний сайт

День міста завершився грандіозним святковим концертом

Головним подарунком бердянцям та гостям міста до Дня міста став грандіозний тригодинний святковий концерт. 17 вересня на Приморській площі зібралося кілька тисяч осіб, щоб разом відзначити спільне свято — 189-річницю заснування Бердянська

Концерт відбувся під патронатом народного депутата України Олександра Пономарьова та міського голови Володимира Чепурного.

На одній сцені зібралися бердянські групи і столичні виконавці. Відкрили святкову програму бердянські рок-групи "Пила" і Бора ". Продовжила святкову програму київська команда "Рітммен ". А виступ народної артистки України, переможниці Євробачення 2004 року, Руслани розворушив навіть самих спокійних глядачів. Бердянці із задоволенням танцювали під запальні мотиви, підспівували відомим пісням Руслани і українським естрадним ретро-хітам. Руслана щиро привітала всіх зі святом та залишила свої враження від Бердянська та його мешканцях на своїй фейсбук-сторінці:

Море людей та чесні емоції: сьогодні з жителями Бердянська відзначали День міста. 
Я вражена всім - людьми, краєм, атмосферою. 
Тут надзвичайно сонячні люди! 
Бердянськ - це справжня Украіна! Бердянськ рулить!

Бердянськ!
Я рада, що була сьогодні з вами. 
Рада, що змогла принести вам українську екзотику. 
Рада, що ми думаємо, співаємо і мріємо про одне - щасливу країну і щасливий свій край!

Слід сказати, що якісний звук і відео-трансляцію концерту, завдяки якій навіть з далека можна було бачити все, що відбувається на сцені, забезпечили організатор заходу - комунальне підприємство "Аншлаг" і телеканал "Юг".

Яскравим фіналом свята стало вогняне шоу і мільйон золотих конфеті, що розлетілися над Приморської площею.

 

Фото виступу Руслани з офіційної сторінки співачки

День міста завершився грандіозним святковим концертом