Бердянська міська рада - офіційний сайт

У морі впав рівень кисню

Море

Сьогодні, 11 серпня, у Бердянському міськвиконкомі відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причиною її проведення став підхід бичка до берегу зі східного боку коси, який було зафіксовано у неділю, 10 серпня.
Станом на понеділок рівень кисню у воді скоротився до 4,1 мл. на літр. Судна, які ведуть науковий вилов, за один раз підіймали на борт до двох тонн бичку неподалік від берегу.
Але зібрані ще не усі данні. До того ж оптимізм викликає прогноз погоди: очікується вітер. Якщо море буде не спокійним — це завжди поліпшує ситуацію.
Тому наука поки на дає висновків щодо початку меліоративного вилову. До того ж з 15 серпня вже розпочнеться рибний промисел. Судна вийдуть у море, розпочнуть вилов і це зменшить концентрацію бичка.
- Але ж до 15 серпня ще три дні, – звернув увагу міський голова Олексій Бакай. -Чи не станеться так, що як раз за цей час бичок викинеться на берег?
Представники науки та рибоохорони погодилися з тим, що ризик є. Але для остаточного висновку взяли час до 12 години. За цей період будуть зібрані всі необхідні данні, взяті нові проби води. Тобто остаточне рішення щодо оцінки ситуації і відносно меліоративного вилову буде після обіду.