Бердянська міська рада - офіційний сайт

Засідання робочої групи

30.11.2017 року, о 10-00 у каб. 60 виконавчого комітету Бердянської міської ради відбудеться засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики.  

На порядку денному:

1. Розгляд проекту регуляторного акта рішення сесії Бердянської міської ради „Про затвердження  Порядку приватизації об’єктів комунальної  власності територіальної громади м. Бердянська шляхом продажу на аукціоні” та аналізу регуляторного впливу до нього.

2. Розгляд проекту регуляторного акта рішення сесії Бердянської міської ради „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території м. Бердянськ” та аналізу регуляторного впливу до нього.

3. Розгляд результатів відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 01.06.2010 № 298 „Про погодження тарифів на послуги ринку ФО-П Камай Н.П.”  

Запрошуємо до обговорення!  

Засідання робочої групи