Бердянська міська рада - офіційний сайт

Привітання із Днем місцевого самоврядування

Шановні жителі міста, депутати міської ради, активісти органів самоорганізації населення, працівники виконавчого комітету та міської ради! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Щороку 7 грудня ми відзначаємо це державне свято. Наразі триває реформа децентралізації, оптимальним результатом якої повинні стати самодостатні і заможні територіальні громади, у яких громадяни активно долучаються до вирішення питань місцевого значення, впливають на ухвалення рішень, а найголовніше — отримують якісні й сучасні послуги, живуть повноцінним життям в успішній країні.

У цей день ми хочемо подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування Бердянська, адже ми з вами робимо спільну справу — працюємо задля добробуту людей, робимо наше Серце Азову кращим. Лише узгоджена робота усіх працівників місцевого самоврядування, відданість своїй справі, високий професіоналізм та ініціативність, активність громадян є запорукою успішного розвитку Бердянська.

Тож, хочемо побажати усім вам міцного здоров'я, щастя, наснаги у роботі, професійних успіхів, нових звершень та громадської підтримки в усіх починаннях!

Міський голова В.П. Чепурний

Секретар міської ради О.О. Холод

Привітання із Днем місцевого самоврядування