Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова відзначив грамотами та подарунками активних представників органів самоорганізації населення

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це професійне свято усіх, хто представляє інтереси громад, хто працює на благо рідних міст. У Бердянську більше 200 представників органів самоорганізації населення. Це комітети мікрорайонів, голови вуличних комітетів, ініціативні та небайдужі люди, які займають активну життєву позицію, працюють на громадських засадах та беруть участь у громадському житті міста.

З нагоди Дня місцевого самоврядування сьогодні у виконавчому комітеті відбулася урочиста зустріч з активними представниками органів самоорганізації населення. Із привітаннями до присутніх звернувся міський голова Володимир Чепурний. Він відзначив, що успішна спільна робота органів місцевого самоврядування – це запорука стабільності життєдіяльності міста та засіб вирішення непростих питань.

“Бердянці від всіх нас чекають компетентності, людяності та відповідальності, цього я вам щиро бажаю, а також здоров’я та родинного щастя. Потенціал у нашого колектива великий, і разом ми досягнемо поставлених цілей. Головне, щоб Бердянськ був на першому місці та у серці назавжди. Зі святом!” - привітав присутніх представників органів самоорганізації населення міський голова Володимир Чепурний.

Керуюча справами виконкому Ольга Кочубей коротко розповіла про досягнення та цікавинки кожного з 13 мікрорайонів міста, а міський голова відзначив грамотами та подарунками активних представників органів самоорганізації населення. Так, з нагоди Дня місцевого самоврядування та плідну працю на благо громади Подяками та Грамотами міського голови були нагороджені комітети мікрорайонів, голови та члени комітетів мікрорайонів, голови ОСББ, активні мешканці мікрорайонів тощо.

Цінним подарунком (наручним годинником) нагороджені член мікрорайону “Скловолокно” Ольга Іванова та активний мешканець мікрорайону “РТС” Наталя Козинець.

Почесними грамотами міського голови відзначені активний мешканець мікрорайону “Військове містечко” Ольга Абрамова, секретар комітету мікрорайону “Нагірна частина” Надія Мордушкова, ФО-П Жанна Бризицька та колектив магазину “Склад камня”.  

Міський голова відзначив грамотами та подарунками активних представників органів самоорганізації населення