Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради „Про затвердження  Порядку приватизації об’єктів комунальної  власності територіальної громади м. Бердянська шляхом продажу на аукціоні.

Проект рішення сесії Бердянської міської ради „Про затвердження  Порядку приватизації об’єктів комунальної  власності територіальної громади м. Бердянська шляхом продажу на аукціоні” розроблено Управлінням комунальної власності  Бердянської міської ради. Цей Порядок розроблено відповідно до чинного законодавства України з питань приватизації. Проектом регуляторного акта передбачається механізм підготовки, організації та проведення приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бердянська шляхом продажу їх на аукціоні. Приватизація об’єктів шляхом продажу їх на аукціоні являє собою продаж на відкритих торгах, в результаті якого власником майна стає покупець, який запропонував найвищу ціну. Продавцем майна виступає територіальна громада в особі Бердянської міської ради, від імені якої виступає Управління комунальної власності  Бердянської міської ради (орган приватизації). Покупцями об’єктів комунальної  власності є фізичні та юридичні особи, визначені Законом України “Про приватизацію державного майна”.             Орган приватизації розпочинає процедуру приватизації об’єктів на аукціоні відповідно до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бердянська, що підлягають приватизації способом аукціону, затвердженого рішенням сесії міської ради. За результатами проведеного аукціону між територіальною громадою в особі Бердянської міської ради, від імені якої виступає Управління комунальної власності  Бердянської міської ради, та покупцем укладається договір купівлі-продажу, який підлягає нотаріальному посвідченню.

Проект регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 15 грудня 2017 року на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів. Зауваження та пропозиції надаються до Бердянської міської ради  та виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються до 16 січня 2018 року у письмовому  та/або електронному вигляді.”  

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта