Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті детального плану території

1.    Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об'єкту містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій території, прокладку інженерних мереж тощо.

Детальний план території уточнює положення містобудівної документації

2.    Основні техніко-економічні показники

За всіма ознаками на території, що розглядається, відбувається формування полі функціональної зони,призначеної для розташування будівель та споруд морського транспорту. Орієнтовна площа території 22,0 га

3.    Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для її розроблення

Замовник: Бердянська районна державна адміністрація , відповідальний за розроблення детального плану території ДП “Бердянський морський торгівельний порт”

Розробник: ФОП Білоусов О.В.

Фінансування із залученням фінансових джерел оргацізації, зацікавленої у розробці містобудівної документації.

Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункта м. Бердянськ Запорізькій області для розміщення та

експлуатації будівель та споруд морського транспорту розроблено на підставі розпорядження голови районної державної адміністрації №536 від 08. 12 .2017р. “Про надання дозволу на детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункта м. Бердянськ Запорізькій області для розміщення та експлуатації будівель та споруд морського транспорту”

Проект розроблений у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ДБН 360-92 ”Планування і забудова міських і сільських поселень” , “Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів” ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території” також враховані матеріали Схеми планування території Запорізької області, Схеми транспортного розвитку Запорізької області.

4.    Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території земельної ділянки, розташованої за мехами населеного пункта м. Бердянськ Запорізькій області для розміщення та єксплуатації будівель та споруд морського транспорту,

З проектом можна ознайомитись на офіційному сайті Бердянській міській раді (https://bmr.gov.ua/index.php?id=499). Громадські слухання пройдуть 19.12.2017 року пл. Єдності, 2 в каб. 60 об 13.00.

5.    Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозиції — секретар міської ради Холод О.О.

 

6.    Зауваження та пропозиції приймаються з 15.12.2017 року до 19.12.2017 року за адресою: 71110, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, Бердянська міська рада.

 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті детального плану території