Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про встановлення  тарифів (вартості) на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ”  

До уваги членів територіальної громади, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових  установ та консультативно-дорадчих органів   м.Бердянськ!    Проектом регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про встановлення  тарифів (вартості) на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ” передбачається приведення тарифів на послуги автомобільного пасажирського транспорту загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху, у відповідність до економічно обґрунтованих витрат.

05 січня 2018 року проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі „Бізнес” – веб сторінка „Регуляторна політика” – „Планування діяльності”.  

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення доповнень та пропозицій до даного проекту рішення. Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради  за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

- E-mail: ispolkom@ bmr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються до 06 лютого 2018 року у письмовому  та /або електронному вигляді.    

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта