Бердянська міська рада - офіційний сайт

Кожна школа міста отримала сучасний мультимедійний комплект

Вручення документів на SMART-дошки та мультимедійні проектори учителям інформатики з кожного закладу загальної середньої освіти нашого міста відбулося сьогодні, 11 січня, у гімназії №1 “Надія” (директор Валентина Сергієнко), де розпочався дводенний семінар-тренінг “SMART-технології в освітньому процесі”. Він присвячений презентації можливостей використання мультимедійних комплексів у школах нашого міста.

Учасників семінару привітала заступник міського голови Юлія Дойнова, яка і вручила сертифікати на обладнання.

- Міська влада протягом двох років приділяє посилену увагу оновленню матеріально-технічної бази шкіл міста. Це є принциповою позицією міської влади і потрібно для того, щоб і вам було зручно працювати, і дітям було цікаво вчитися — відзначила Юлія Вікторівна.

Мультимедійні комплекти для кожної школи придбані за кошти державної субвенції, яка надійшла у місто завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Пономарьова. Ідею модернізації навчального процесу та облаштування у закладах загальної середньої освіти мультимедійного класу охоче підтримали міський голова Володимир Чепурний та депутати Бердянської міської ради. На наступному тижні такі класи будуть відкриватися у кожній школі міста.

Під час дводенного семінару бердянські вчителі ознайомляться з досвідом застосування мультимедійних комплексів у освітньому процесі. Майстер-класи для них провели учителі гімназії “Надія”. Вони презентували техніко-педагогічні характеристики сенсорної дошки SMART Board; шляхи створення інтерактивних завдань за допомогою Learning apps; можливості побудови геометричних тіл та прийоми інтерактивного навчання на уроках математики; використання мультимедіа для вивчення математичних дисциплін; інтерактивні комунікаційні вправи на уроках англійської мови; використання програмного забезпечення SNB-11 на уроках словесності; роботу віртуальних бібліотек та музеїв; способи створення медіапродуктів; застосування граматичних тренажерів.

На завершення семінару відповідальних за інформатизацію було ознайомлено з методичними рекомендаціями для роботи з сенсорною дошкою SMART Board.

Кожна школа міста отримала сучасний мультимедійний комплект