Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянському геріатричному пансіонаті відсвяткували початок Масляної

Масляна — стародавнє свято, яке символізує проводи зими і очікування весни. У цьому році її святкують з 12 по 18 лютого. Початок Масляної святкували сьогодні у Бердянському геріатричному пансіонаті. Там відбувся захід під назвою “До бабусі й дідуся на Масляну”. Його організаторами виступили відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, ГО “Сяйво надії” та клуб “Маяк” відділу культури виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Для мешканців та працівників пансіонату студенти шести середніх спеціальних навчальних закладів міста, творчі колективи та працівники клубу «Маяк» підготували цікаву та душевну концертну програму. Завітали на свято і чимало гостей. Від імені міського голови Володимира Чепурного та депутатського корпусу присутніх привітала керуюча справами виконкому Ольга Кочубей:

“Історія цього свята сягає своїм корінням в глибоку старовину. В його основі — вікові традиції нашого народу. Знаменуючи проводи зими, очікування близьких теплих днів, весняного оновлення природи, це свято дарує нам надію на добрі зміни. Нехай це світле і радісне свято принесе кожному тепло, любов і доброту. Бажаю всім міцного здоров'я, миру і благополуччя!”.

Привітання із початком Масляної звучали також і від керівника пансіонату Володимира Мілакумова, голови комітету мікрорайону “Колонія-Макорти” Світлани Калініченко, голови Бердянської міської організації “Товариство Червоного Хреста України” Інни Тихомирової та інших.

По завершенні концерту на усіх чекав чай з великого самовару, який надав Бердянський морський торговельний порт, та атрибут свята Масляної — млинці.

У Бердянському геріатричному пансіонаті відсвяткували початок Масляної