Бердянська міська рада - офіційний сайт

Підбито підсумки сезону 2014. Розпочато підготовку до сезону 2015

Підсумки літнього курортного сезону підбила сьогодні на розширеній апаратній нараді у виконкомі заступник міського голови Людмила Шаповал. За її оцінкою великий вплив на те, як пройшло літо в Бердянську, справило ведення бойових дій в сусідніх Луганській і Донецькій областях. З одного боку це відлякало відпочиваючих з інших регіонів країни, а з іншого, сприяло притоку в місто переселенців із зони АТО. Проте, відпочиваючі приїжджали влітку в Бердянськ. Бази відпочинку, санаторії та дитячі оздоровчі центри прийняли 62 699 осіб. З них 34 188 зупинилися на базах відпочинку, 16 693 пройшли курс лікування в санаторіях, 11 818 дітей побували в дитячих оздоровчих центрах. Це менше, ніж було в 2013 році.

Місто забезпечило курортникам безпеку перебування, сервіс, дозвілля і розваги.

В свою чергу директор комунального підприємства «Рятувально-водолазна служба» Олександр Врублевський повідомив, що за літо в Бердянську було врятовано в морі 21 особу (з них троє дітей). Четверо, на жаль, потонуло. За вересень і жовтень в Бердянську зареєстровано 4 нещасних випадки на воді. Семеро людей вдалося врятувати, двоє - потонули. Таким чином, з урахуванням літа врятовано було 29 чоловік, потонуло 6.

Тим часом у виконкомі вже почали розробляти план заходів з підготовки до нового курортного сезону 2015 року. Городяни дуже сподіваються, що він буде краще за сезон 2014 року.

Підбито підсумки сезону 2014. Розпочато підготовку до сезону 2015