Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бердянської міської ради „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська на 2019 рік” та „Про встановлення  єдиного податку на території міста Бердянська на 2019 рік”.  

Проект рішення сесії Бердянської міської ради „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська на 2019 рік” розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається впорядкувати сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у відповідності до Постанови КМУ №483«Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та встановити ставки податку на нерухоме майно, які забезпечили б надходження до міського бюджету для реалізації міських програм.

Проект рішення сесії Бердянської міської ради  „Про встановлення  єдиного податку на території міста Бердянська на 2019 рік” розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність у місті Бердянську та  забезпечити надходження до загального фонду бюджету міста Бердянська.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 06 квітня на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів. Зауваження та пропозиції надаються до Бердянської міської ради  та виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються до 07 травня у письмовому  та/або електронному вигляді.