Бердянська міська рада - офіційний сайт

Визначено кращі підприємства для працевлаштування

Сьогодні під керівництвом заступника міського голови Юлії Дойнової відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з підбиття підсумків міського щорічного конкурсу на звання „Краще підприємство для працевлаштування”. Такий конкурс проходить у нашому місті з метою зацікавити роботодавців у збереженні наявних та створенні нових робочих місць, збільшення кількості працевлаштованих, підвищення ефективності виробництва і використання робочої сили, поліпшення умов праці, виробництва конурентоспроможності продукції, зниження напруженості на ринку праці.

При підведенні підсумків було використано принцип, який визначено Положенням про проведення конкурсу. Згідно з ним учасники отримують бали по кожному з показників діяльності. Це — середньомісячна заробітна плата, прибуток, сума коштів, спрямованих на оновлення виробництва, створення нових робочих місць, коефіцієнт нещасних випадків, кошти на додаткові пільги на одного працівника та інші. Бали підраховуються за абсолютними показниками.

Для участі в конкурсі на звання “Краще підприємство для працевлаштування” за результатами роботи за 2017 рік надійшли матеріали від 10 підприємств, установ, організацій. За умовами конкурсу роботодавці відзначаються у номінаціях, в залежності від чисельності працівників. За результатами голосування членів конкурсної комісії у номінації “Краще підприємство для працевлаштування” (з чисельністю до 100 осіб) місця розподілилися таким чином:

1. КП “Міськсвітло”;

2. Міське КП „Дитячий оздоровчий центр „Червона гвоздика”;

3. КП “Ритуал”;

4. КП “Міський Палац спорту”.

У номінації “Краще підприємство для працевлаштування” (з чисельністю від 101 до 200 осіб) було два учасники — ТДВ “Бердянський хлібокомбінат” та ПАТ “БЕРТІ”, останнє з яких визнано кращим.

У номінації Краще підприємство для працевлаштування з чисельністю від 201 до 500 осіб було також два претенденти - ТОВ „Азовська кабельна компанія” та КУ “Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги”. Перше місце члени комісії присудили Азовській кабельній компанії.

За титул „Краще підприємство для працевлаштування” з чисельністю понад 1000 осіб змагалися ДП „Бердянський морський торговельний порт” і КУ БМР “Бердянське територіальне медичне об’єднання”. За рішенням конкурсної комісії ці два підприємства визнані кращими.

Нагородження переможців та учасників заплановано провести у травні.

Визначено кращі підприємства для працевлаштування