Бердянська міська рада - офіційний сайт

День вірменської культури у Бердянську

У Бердянському художньому музеї ім. І.І. Бродського відбувся культурно-просвітницький захід «Християнська Вірменія та вірменські Хачкари».

Організували його Бердянська спілка вірмен (голова Оганес Авдалян) та відділ культури виконкому Бердянської міської ради. Присутнім на заході членам спілки вірмен, учнівській молоді, представниками національно-культурних товариств міста, відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю виконкому, а також мешканцям міста розповіли про історію прийняття Вірменією християнства, історію створення вірменського алфавіту та зміст основних його букв, а також про головну святиню — унікальні вірменські Хачкари (кам'яна стела з різьбленим зображенням хреста).

Як відзначив голова Бердянської спілки вірмен Оганес Авдалян, це не просто каміння, це душа вірменського народу. Зараз спілка проводить активну роботу, щоб у Бердянську створити культурно-історичний центр та встановити Хачкар.

Фотовиставка, відеопрезентації про стародавні та сучасні храми, виступи творчих національних колективів - усе це створило у музеї духовну та чарівну атмосферу древньої Вірменії.

 

День вірменської культури у Бердянську