Бердянська міська рада - офіційний сайт

На позачерговій сесії міської ради депутати розглянули понад двадцять питань

Сьогодні, 13 квітня, у залі засідань міської ради відбулася сорок третя (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання, яку провів міський голова Володимир Чепурний. На порядку денному було двадцять два питання.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 48 „Про міський бюджет на 2018 рік” доповіла начальник фінансового управління Наталя Бочкова, яка відзначила, що 22 березня сесією обласної ради Бердянську було затверджено низку міжбюджетних трансфертів, які мають цільове призначення, тож потрібно внести зміни в дохідну та видаткову частину міського бюджету. Як приклад, для сфери охорони здоров’я виділено 9,9 млн. на придбання комп’ютерного томографу для КУ “БТМО”, співфінансування з міського бюджету складе 2,1 млн. грн. Кошти депутатів обласної ради — Олега Ткаченка, Олександра Бабаніна, Олени Бодасюк, Олега Будянського, Владислава Шалєєва та Миколи Ільїна у сумі 3 млн. 570 тис., які вони отримали на виконання депутатських повноваження, будуть направлені на капітальний ремонт проспекту Західний в сумі 3 млн. 270 тис.грн, розробку проекту реконструкції вул. Горького (набережної) і завершення реконструкції фасаду корпусу №5 БДПУ. Ці та інші суми та напрямки їх використання були внесені доповненням до міських програм.

Серед інших рішень було прийнято до комунальної власності територіальної громади м.Бердянськ три квартири, придбані для дітей-сиріт, для належного проведення процедури їх оформлення. Внесено технічні зміни до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість, на 2018 рік у новій редакції.

Щодо внесення змін до Програми співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків м. Бердянськ на 2018 рік в новій редакції, доповнення надають можливість впроваджувати технології з енергозбереження і для невеликих ОСББ. Як відзначили депутати міської ради Віктор Цуканов та Іван Братеньков, дані зміни стосуються тих ОСББ, які мали наміри, наприклад, замінити вікна та двері у своїх будинках, але отримали відмову від банків і не змогли взяти участь у програмі кредитування енергозберігаючих технологій.

У Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Бердянськ на 2018 рік було внесено зміни та доповнення до п.5, а саме детально викладено перелік завдань та послуг в межах затвердженої раніше суми -1 млн. 490 тис. грн. Після тривалого обговорення депутатами та представниками громадськості вирішення проблеми безпритульних тварин на вулицях міста, міський голова Володимир Чепурний дав доручення на наступному тижні у вівторок зібратися за “круглим столом” і обговорити всі деталі реалізації прийнятих змін до програми.

Депутати також прийняли рішення про припинення діяльності юридичної особи комунального підприємства «Керуюча компанія «Водоканал Бердянськ» Бердянської міської ради шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства «Бердянськводоканал» БМР. Рішенням було затверджено склад ліквідаційної комісії з припинення діяльності КП «Керуюча компанія «Водоканал Бердянськ».

На позачерговій сесії міської ради депутати розглянули понад двадцять питань