Бердянська міська рада - офіційний сайт

Організація та забезпечення безпечного відпочинку в дитячих закладах оздоровлення

13 квітня у виконавчому комітеті відбулася нарада з питань організації та забезпечення безпечного відпочинку в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. У ній взяли участь керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку а також представники служб міста - начальник відділу попередження надзвичайних ситуацій Бердянського міськрайонного управління Головного Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області Роман Полещук; заступник начальника Управління Госпродпотребслужби в м Бердянську Тетяна Бонжукова; спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Госпродпотребслужби в м Бердянську Лариса Гашицька; завідуюча відокремленим підрозділом «Бердянський міськрайонний відділ ГУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Олександра Кікарош; директор КП «Водолазно-рятувальна служба» Олександр Врублевський; заступник начальника Бердянського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області Костянтин Безруков.

Одним з перших на нараді розглянули питання про роботу комісії з обстеження готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Про це доповіла начальник відділу курортно-готельної діяльності Оксана Бичкова. Окрім цього говорили про проведення лабораторного контролю об'єктів дитячого відпочинку з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, санітарні вимоги до дитячих установ оздоровлення і відпочинку, вимоги законодавства щодо поводження з харчовими продуктами, організацію лабораторного контролю в дитячих оздоровчих закладах.

На нараді були висвітлені і питання техногенної і протипожежної безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, організації безпечного відпочинку на пляжах та організації безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Керівникам дитячих закладів оздоровлення та відпочинку було рекомендовано взяти під особистий контроль дотримання заходів з організації безпечного відпочинку і виконання вимог законодавства в сфері організації дитячого відпочинку.

Організація та забезпечення безпечного відпочинку в дитячих закладах оздоровлення