Бердянська міська рада - офіційний сайт

Сучасне медичне обладнання буде придбане за кошти обласного та міського бюджетів

На сесії міської ради, що відбулася 13 квітня, було прийнято кілька рішень щодо продовження укріплення матеріально-технічної бази комунальних лікувально-профілактичних закладів міста. Як вже повідомлялося, в березні на сесії обласної ради було прийнято рішення виділити Бердянську кошти у сумі 9,9 млн. грн на придбання комп’ютерного томографу. На умовах співфінансування з міського бюджету депутати підтримали виділення 2,1 млн. грн. Придбання цього обладнання для міської лікарні надасть можливість забезпечити мешканців міста сучасними методами діагностики і суттєво знизить вартість обстеження.

Крім цього, за рахунок міського бюджету на суму 2 763 923 грн буде закуплено медичне обладнання:

- для КУ “Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” — 34 830 грн — новий бінокулярний мікроскоп для клініко-діагностичної лабораторії (для інформації: наразі в лабораторії працюють на мікроскопах 1972-1978 року випуску).

- для КУ “Бердянське територіальне медичне об’єднання” на 1 591 453 грн придбають неонотально-педіатричний апарат для штучної вентиляції легень (він потрібен в дитячу реанімацію для невідкладної допомоги від народження до повноліття, а головна його важливість - це проведення протезування дихання у немовлят з критично низькою масою тіла (від 900 грамів). А також придбання нового операційного мікроскопу на суму 1 137 640 грн в офтальмологічне відділення для проведення операційних втручань на очах.

Як відзначив депутат міської ради Євген Георгієв під час обговорення цього рішення на депутатських комісіях, - “Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, виконкому, допомоги народних депутатів та депутатів обласної ради останні два роки вдається реалізовувати масштабні проекти в медицині - від закупівлі нового сучасного обладнання до ремонтів у відділеннях. Сподіваюся, що мешканці підтримують ці нововведення”.

Сучасне медичне обладнання буде придбане за кошти обласного та міського бюджетів