Бердянська міська рада - офіційний сайт

Освітяни міста Бердянська підводять підсумки навчального року

На щотижневій апаратній нараді заступник начальника міського відділу освіти Жанна Безродня підбила підсумки навчального року.

За підсумками участі учнів закладів загальної середньої освіти міста у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2016 році бердянські учні посідали 12 місце, у 2017 році – 9 місце, а в 2017/2018 навчальному році Бердянськ посів 4 місце. У цьому році місто представили 116 учасників, з яких 40 посіли призові місця.

16 травня в МПК ім. Т.Г. Шевченко відбудеться міська церемонія нагородження обдарованих учнів та їх педагогів «Зоряний Олімп – 2018». Заходу передуватиме робота «Дитячої наукової міні-лабораторії. Сама церемонія почнеться о 15:00. Під час заходу грамотами та грошовими-сертифікатами будуть нагороджені 100 учнів-переможців обласних етапів Малої академії наук, олімпіад, творчих конкурсів та 96 їх педагогів-наставників.

Окрім того, 47 призових місць отримали учні закладів загальної середньої освіти в обласному етапі з учнівських предметних олімпіад.

Але учнів 11 класів з 22 травня по 14 липня очікує дуже відповідальний етап – зовнішнє незалежне оцінювання з одинадцяти предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови. У Бердянську зареєстровано 6 пунктів тестування: школи № 1, 3, 11, 16, Бердянський машинобудівний коледж та Бердянський машинобудівний професійний ліцей. ЗНО з фізики та хімії буде проводитись у пунктах тестування у м. Запоріжжя.

Упродовж року оновлювалася матеріально-технічна база закладів, проводилися капітальні ремонти. Це здійснювалося як за кошти місцевого бюджету, так і за рахунок участі закладів у проектній діяльності. Так на 17 травня заплановане урочисте відкриття оновленої школи №1. Заклад було відремонтовано за кошти уряду Німеччини у рамках співпраці з німецьким Товариством міжнародного співробітництва GIZ.

 

Освітяни міста Бердянська підводять підсумки навчального року