Бердянська міська рада - офіційний сайт

Основні питання зустрічі міського голови з бердянськими журналістами

Сьогодні, 16 травня, у виконкомі відбулася зустріч міського голови Володимира Чепурного із представниками місцевих ЗМІ. Журналісти мали змогу поставити керівництву міста актуальні питання та отримати відповіді на них.

 

Одним із поставлених журналістами питань стала підготовка міста до курортного сезону. Зокрема, представники ЗМІ поцікавилися, яка робота проводиться міською владою щодо забезпечення дотримання міськими кафе та ресторанами звукового режиму. Володимир Павлович повідомив, що цього року від усіх власників таких закладів влада вимагатиме листа із зобов’язанням дотримуватися звукового режиму. Такий документ минулого року було отримано від власників „Мохіто”, після чого нарікань на перевищення норм гучності у цьому закладі стало менше.

Не обійшли представники ЗМІ і питання самовільного захвату території, прилеглої до тих чи інших кафе або ресторанів. Прикладом стало кафе по вул. Горького. Столики цього закладу стоять настільки далеко на тротуарі, що ускладнюють рух городян. Як розповів Володимир Чепурний, йому відомо про цю ситуацію і вже учора працівники адмінвідділу міськвиконкому здійснили виїзд до цього закладу. Результати рейду будуть відомі пізніше, але так ситуацію не залишать.

 

У рамках теми підготовки до курортного сезону спитали журналісти і про готовність бердянських доріг. Відповідаючи на це питання, Володимир Павлович висловив упевненість у тому, що до початку сезону буде завершено усі роботи щодо поточного ремонту доріг. А таких об’єктів майже 60. Також продовжується ремонт Східного проспекту. Щоправда, закінчити усі роботи на цьому об’єкті до початку курортного сезону не вдасться. Однак Володимир Павлович зауважив, що продовжити ремонт проспекту влітку і довести почате до кінця буде правильніше, ніж припинити роботи.

Також журналісти поцікавилися іншим „дорожнім” питанням – результатами роботи двох нововстановлених вагових комплексів (на в’їзді у місто). Прокоментував це питання виконуючий обов’язки начальника управління ЖКГ Володимир Мєзєнцев. За його словами, такі комплекси наразі вже успішно функціонують. Нещодавно було здійснено рейд щодо перевірки їх роботи. За результатами рейду, з’ясувалося, що загальна сума штрафів за перевищення ваги за добу сягнула 100 000 гривень. Щоправда, наразі для досконалого здійснення контролю не вистачає працівників „Укртрансбезпеки”. На Бердянськ було виділено лише 2 штатні одиниці. Наразі ведеться робота щодо клопотання про додаткове виділення працівників „Укратрансбезпеки”.

 

Одним із актуальних питань стала тема безпритульних тварин. Зокрема, журналістів цікавили подальші методи вирішення цієї проблеми. Як повідомив міський голова Володимир Чепурний, для подальшого відлову та стерилізації собак планується провести конкурс, щоб знайти підприємство, яке потім надавало б субпідряди іншим виконавцям таких послуг по мікрорайонах. Водночас буде проводитися робота з утворення центру адопції. Про це розповів Володимир Мєзєнцев. Де саме розташовуватиметься такий центр, ще вирішується. На найближчій сесії міської ради, що запланована на 24 травня, буде розглянуто це питання. Поки що відловом агресивних безпритульних тварин займатиметься „Бердянськекотранс”. Більш детальну інформацію про те, як саме вирішуватиметься „собаче питання”, журналістам буде надано на окремій прес-конференції, що відбудеться найближчим часом.

 

Серед інших питань інформдня були такі, що стосувалися благоустрою міста, дотримання чистоти на вулицях Бердянська, приватного та комунального водопроводів, оренди міських пляжів тощо. Щодо усіх цих питань було надано вичерпні відповіді.

Основні питання зустрічі міського голови з бердянськими журналістами