Бердянська міська рада - офіційний сайт

Працівники виконавчого комітету долучилися до Всесвітнього дня вишиванки

Щороку в третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу та використання рушників. Важливо, аби День вишиванки завжди відбувався у робочий день, адже у цьому суть акції – свято не заради свята чи параду, а захід, який доводить, що вишиванка – абсолютно органічна частина життя українців, і у вишиванці вони ходять на роботу чи навчання.

Уже не перший рік до Всесвітнього дня вишиванки долучаються і працівники виконавчого комітету Бердянської міської ради на чолі із міським головою Володимиром Чепурним та його заступниками.

За 12 років День вишиванки з невеликої акції студентів Чернівецького державного університету ім. Юрія Федьковича переріс у глобальну міжнародну платформу позиціювання України у світі. Цьогоріч вже понад 70 країн світу відзначають це вже самодостатнє свято. І, як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Працівники виконавчого комітету долучилися до Всесвітнього дня вишиванки