Бердянська міська рада - офіційний сайт

Виплата частини невикористаної субсидії готівкою

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року №329 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022” частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу та електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу (695,79 грн.) або 150 кВт електричної енергії (135 грн.) перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі.

В опалювальний період 2017-2018 років 5757 домогосподарств міста економно витрачали газ та електроенергію на суму більше 3,5 млн. грн.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву до управління праці та соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата.

Інформацію про наявність економії буде направлено через СМС повідомлення на мобільні телефони отримувачам субсидії.

Звертаємо увагу що виплата буде здійснюватись тільки через особові рахунки в банківських установах!

Для зручності громадян, надаємо бланк Заяви, який можна заповнити і надіслати поштою (вул. Захисників України 27/34). Також заяву можна надати особисто.

Прийом громадян в управлінні організовано по талонній системі за допомогою “Системи управління чергою”.

Заздалегідь записатися на прийом можна за допомогою офіційного сайту Бердянської міської ради в розділі “Соціальний захист” в п. “Електронна черга”.

Прийом громадян також здійснюється в центрах громадських ініціатив за графіком.

 

Виплата частини невикористаної субсидії готівкою