Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги власників та/або керівників промислових компаній

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують компанії до участі у проекті технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

До подання заявок на участь у проекті технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» запрошуються компанії, які бажають взяти участь у проекті міжнародної технічної допомоги, спрямованому на визначення, підготовку та впровадження пілотних проектів з енергозбереження.

Запрошення подати заявку адресується всім власникам та/або керівникам компаній у наступних промислових секторах:

- Хлібопекарська галузь

- Молочна галузь

- Машинобудування

- Виробництво неметалевих будівельних матеріалів

Планується впровадити пілотні проекти з енергоефективності у три етапи:

1) Детальний енергоаудит. Результатом цього етапу буде енергоаудит зі стислим та інформативним звітом, що міститиме перелік економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств. Кожна компанія, що пройшла енергоаудит, також отримає експертні рекомендації щодо впровадження безкоштовних або недорогих заходів, затверджених у звіті енергоаудиту.

2) Розробка рентабельних проектів з енергоефективності. Результатом цього етапу будуть технічно та економічно доцільні енергоефективні проекти, які включатимуть прийнятну для банківського фінансування проектну документацію для реалізації пріоритетних енергоефективних заходів, запропонованих у звіті енергоаудиту. Компанії можуть вільно використовувати ці документи для ведення переговорів із потенційними фінансовими партнерами.

3) Підтримка впровадження проектів. Експерти GIZ нададуть технічну та консультативну підтримку у реалізації проектів, розроблених на другому етапі, якщо компанії продемонструють готовність до їх впровадження (наприклад, шляхом забезпечення достатніх фінансових ресурсів). Окрім зазначеного, інженерно-консультативна підтримка може включати розробку детальних технічних проектів, підготовку документів для закупівель, визначення відповідного постачальника технологій та попередню оцінку наданих пропозицій. У випадку, якщо протягом шести місяців після завершення 2 етапу компанія-учасник не визначить конкретних кроків щодо реалізації проекту, GIZ залишає за собою право припинити цю діяльність без будь-яких додаткових зобов'язань з обох сторін.

Кінцевий строк подання заявок: 22 червня 2018 р.

Детальна інформація – у доданих файлах.

До уваги власників та/або керівників промислових компаній