Бердянська міська рада - офіційний сайт

Ветерани війни отримали безкоштовно нові слухові апарати

Сьогодні, 14 червня, заступник міського голови Юлія Дойнова з побажаннями міцного здоров’я передала двом ветеранам війни Леоніду Мерко та Антоніні Агафоновій нові слухові апарати. Допомогти налаштувати апарат, розповісти, як він працює та як адаптуватись до його використання також приїхала лікар-сурдолог Олена Шамрай.

“У межах міської програми ми вже закупили шість слухових апаратів на основі звернень ветеранів війни. Програма відкрита, тож, якщо є ще потреба - почалися проблеми зі слухом - запрошуємо ветеранів війни звертатися до лікаря-сурдолога в каб. №84 поліклініки для подальшого включення до програми” - підкреслила Юлія Вікторівна.

Відповідно до міської Програми соціального захисту мешканців міста, на 2018-2021 в поточному році всього було придбано 6 слухових апаратів для забезпечення осіб з інвалідністю внаслідок війни та ветеранів війни відповідно, на загальну суму 15 580 грн. 4 слухових апарати були вручені ветеранам війни напередодні святкування Дня пам`яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі. Строк експлуатації слухового апарату складає п’ять і більше років.

Ветерани війни отримали безкоштовно нові слухові апарати