Бердянська міська рада - офіційний сайт

Народний депутат та міський голова привітали медичних працівників із наступаючим професійним святом

У неділю, 17 червня, в Україні відзначатимуть День медичного працівника. Перші привітання ті, хто рятують людські життя, почали отримувати вже сьогодні. У міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка пройшов святковий концерт до Дня медичного працівника. Із привітаннями до присутніх у залі звернувся міський голова Володимир Чепурний:

“Шановні медичні працівники та ветерани галузі! У переддень свята хочу подякувати вам за професіоналізм, відповідальність, відданість справі, за врятовані життя і за повернене здоров'я жителям і гостям нашого міста.

Окремі слова щирої вдячності - нашим дорогим ветеранам медичної служби. Свої знання і досвід, спрямовані на зцілення людей, ви передаєте молодому поколінню. І приємно відзначити, що сьогодні багато молодих фахівців уже отримали заслужену повагу і авторитет в колективі і серед пацієнтів.

Сьогодні міська влада вважає одним із головних своїх завдань - підтримку галузі охорони здоров'я міста, підвищення соціального статусу медичного працівника. Переконаний, що спільно з нашими народними депутатами України, депутатами обласної та міської рад ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії.

Шановні лікарі, медсестри, санітарки та ветерани медичної служби міста!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом і бажаю вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя вам і вашим родинам”.

З привітаннями до медичних працівників звернувся Народний депутат України Олександр Пономарьов та відзначив, що потрібно бути сильною людиною, щоб обрати справою всього життя медицину. “Щоб бачити щодня біль, переживати разом із своїм пацієнтом, щоб брати на себе відповідальність за здоров’я та життя багатьох людей - потрібно бути сміливою людиною. Потрібно бути доброю людиною, щоб обрати своєю професією служіння людям. Дозвольте від мешканців міста висловити величезну вдячність за вашу працю”.

Разом із міським головою він вручив ряд нагород. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника Подяки від Народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича отримали Муращенко Наталія, лікар-фтизіатр дільничний КУ «Бердянський протитуберкульозний диспансер» Запорізької обласної ради; Калінін Анатолій, лікар-хірург хірургічного відділення поліклініки КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання»; Дуброва Зоя, дільничний лікар-терапевт амбулаторії № 3 КУ «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги»; Ліснічук Ольга, головна медична сестра КУ «Бердянський психоневрологічний диспансер»; Тихонов Валерій, завідуючий Бердянською підстанцією КУ «Мелітопольська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги».

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди Дня медичного працівника Почесним орденом міста нагороджені Єсіна Олена, заступник директора з дитинства КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання», Писаренко Юрій, заступник директора з хірургічної допомоги КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання», Насібуллін Рашид, завідувач анестезіологічного відділення № 1 КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання» та Бєлєв Олег, головний лікар ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Бердянський» Міністерства охорони здоров’я України.

Медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста» нагороджені Д’яків Ірина, лікар загальної практики-сімейний лікар 1-ої категорії амбулаторії № 6 КУ «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги»; Сердюк Віктор, лікар-травматолог КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання» та Шаменкова Марина, старша сестра медична пологового відділення КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання». Також було вручено ряд почесних грамот та грамот міського голови.

Голова Бердянської міської організації профспілки працівників охорони здоров'я України Ольга Грицай у свою чергу також привітала з наступаючим святом та вручила Почесну грамоту професійного союзу працівників охорони здоров'я України Ірині Лобановій, голові первинної профспілкової організації, старшій медичній сестрі психіатричного відділення №3 Бердянського психоневрологічного диспансеру та Віталію Поліщуку, голові виробничої комісії профкому, завідувачу відділенням анестезіології, інтенсивної терапії пологового будинку.

А святковий настрій для присутніх подарували творчі колективи міста та Міського палацу культури ім. Т.Г. Шевченка.

Народний депутат та міський голова привітали медичних працівників із наступаючим професійним святом