Бердянська міська рада - офіційний сайт

Соціальна допомога для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі

Нагадаємо: у додаток до раніше поданої інформації про Порядок надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 24.05.2018 № 285, (далі — Порядок) нагадуємо, що закінчилась І зміна перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку.

Відповідно до Порядку, сім’ї, де один із батьків працює не менше ніж 6 місяців у бюджетній установі, зареєстрований у Запорізькій області та має право на отримання соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ї (далі — заявник).

Соціальна допомога надається один раз на рік для оздоровлення одного або декількох дітей, які виховуються в сім’ї заявника, шляхом часткової оплати вартості путівки до дитячого закладу. Розмір часткової оплати становить 50% від загальної вартості путівок, але не більше розміру двох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць та на момент звернення заявника. В липні 2018 року розмір на одну працездатну особу становить - 1841 грн.

Для оформлення соціальної допомоги необхідно звернутись до кабінету № 10 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (вул. Захисників України, 27/34), телефон для довідок: 3 61 64, з наступним комплектом документів:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія паспорта громадянина України;

- копія ідентифікаційного номеру;

- довідка з місця роботи;

- копія путівки до дитячого закладу;

- зворотній талон до путівки;

- реквізити особистого соціального рахунку в банківській установі. При собі мати оригінали документів.

На виплату вище вказаної допомоги, рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Запорізької обласної ради від 22.05.2018 № 72 “Про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 30.11.2017 № 63 “Про обласний бюджет на 2018 рік”, для міста Бердянська виділено 185 169 грн. Це надасть змогу виплатити зазначену допомогу 50 сім`ям.

Звертаємо увагу, що соціальна допомога буде надаватися у разі, якщо дитина перебувала в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку м.Бердянськ, де тривалість зміни становить 21 день.

Соціальна допомога для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі