Berdyansk City Council - Official

Бердянськ отримає з державного бюджету 30 млн грн. на соціально-економічний розвиток міста

Про це журналістам місцевих ЗМІ на традиційному інформаційному дні розповів міський голова Володимир Чепурний. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів Бердянську виділяються 30 млн. грн. на соціально-економічний розвиток міста. Це стало можливим завдяки активному сприянню народного депутата України Олександра Пономарьова. Перша частина коштів — 15 млн.грн. — вже надійшла у місто. Ще 15 надійдуть у вересні.

На черговій сесії міської ради, яка відбудеться 17 серпня, буде розглянуто порядок використання цих коштів. Освоїти їх потрібно до 25 грудня.

Журналісти поцікавилися, куди ж планується направити ці кошти. Як розповів міський голова Володимир Чепурний, серед основних напрямків — це покращення соціальної інфраструктури та благоустрій міста (як приклад, придбання та встановлення пластикових вікон у школах та дитячих садках, ремонт тротуарів та капітальний ремонт доріг).

Під час щотижневої зустрічі журналісти ставили міському голові та його заступникам питання відносно ремонту доріг, очищення зливостоків, руху вантажівок, інвентаризації міського кладовища тощо. Відповідаючи на питання представники міської влади також розповіли, що перед міським Палацом культури планується встановлення композиції “Серце Азову”, яку викували на фестивалі ковалів “Сталева хвиля”. Вже готується бетонна основа для цього об’єкту.

У місті можливо з’явиться і ще одна фотозона. Як вже раніше повідомлялося, один з операторів мобільного зв’язку планував встановити на Приморській площі великі літери «I * BERDYANSK». Але фірма не дійшла порозуміння із міською владою у питаннях оренди. Міський голова відзначив, що, якщо потрібно, подібний напис можна встановити і за кошти міського бюджету. Вже розроблено і слоган “Бердянськ у серці назавжди”, який можна втілити у подібній композиції.