Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міські національно-культурні товариства закликали до участі в обласній програмі підтримки розвитку культур національних меншин

11 липня з робочим візитом до Бердянська завітали заступник директора Департаменту - начальник управління міжнаціональних відносин Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Павло Мяло та керівник Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані. Під час зустрічі з головами міських національно-культурних товариств обговорили питання щодо проведення конкурсу з визначення одержувачів бюджетних коштів на реалізацію заходів обласної програми підтримки розвитку культур національних меншин у 2018 р.

Було наголошено, що кінцевий строк подачі документів для участі у конкурсі - 19 липня. Надалі конкурсна комісія обере переможців, одержувачів бюджетних коштів, на загальну суму - 600 тис. грн. Науфаль Хамдані подарував товариствам збірник - довідник громадських об'єднань національних меншин на всеукраїнському рівні та повідомив про найближчі плани. Павло Мяло поінформував про заплановані на вересень - жовтень обласні заходи та їх головну мету - консолідацію зусиль в етнонаціональній сфері.

У зустрічі також взяли участь начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради Світлана Ісаєвська та завідувач сектору внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради Ірина Шинкаренко.

Міські національно-культурні товариства закликали до участі в обласній програмі підтримки розвитку культур національних меншин