Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відбулось засідання оргкомітету з відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

Про основні заходи з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України сьогодні було обговорено на засіданні оргкомітету, який провела керуючий справами виконкому Ольга Кочубей. Ольга Станіславівна поінформувала, що розпорядженням міського голови було затверджено план заходів з підготовки та відзначення зазначених державних свят. Планом заходів передбачено проведення благоустрою міста, пам’ятних знаків та місць поховання загиблих учасників АТО, широке розміщення національної символіки, малих та великих державних прапорів України, синьо-жовтих прапорців, стрічок.

До Дня Державного Прапора України, традиційно, 23 серпня відбудеться святкова хода, за участю керівництва міста, працівників виконавчого комітету та міської ради, трудових колективів підприємств, установ, організацій, військових, учасників АТО, волонтерів, органів самоорганізації населення, громадськості міста. Хода пройде по проспекту Азовському до площі Єдності, на якій відбудеться урочисте підняття Державного Прапору, загальнонаціональна хвилина мовчання та урочистості.

У рамках відзначення Дня незалежності України відбудеться покладання квітів до стенду загиблих героїв у будівлі виконавчого комітету Бердянської міської ради, місць поховання бердянців, які загинули у зоні проведення АТО та на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, у навчальних закладах міста - до меморіальних дошок загиблим воїнам.

Також, заплановано привітання військовослужбовців підшефних військових частин Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України, які дислокуються на адміністративній території міста Бердянська і виконують службові обов’язки у зоні проведення операції об'єднаних сил.

24 серпня на Приморській площі для гостей і жителів міста буде проведено святковий концерт українських зірок. Владислав Шалєєв, директор КП “Аншлаг” повідомив, що зірковим гостем в Бердянську на День незалежності буде група “ВВ”, початок концерту на головній сцені міста на Приморській площі о 18-00, він розпочнеться виступом місцевих груп.

Релігійним конфесіям було запропоновано провести молебні за Україну. Відділом освіти до Дня незалежності заплановані тематичні викладки літератури у шкільних бібліотеках, оновлення куточків державної символіки у школах, у вересні – темою перших уроків буде історія становлення української державності. Також у місті пройдуть спортивно-масові заходи: дитячо-юнацький шаховий фестиваль «Кубок незалежності»; першість серед мікрорайонів міста з футболу; відкритий чемпіонат міста з важкої атлетики; турнір з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд; вітрильна регата та турнір з тенісу.

Про проведення культурно-масових заходів детально поінформував начальник відділу культури Микола Шостак. Світлана Глушко, голова Координаційної ради голів комітетів мікрорайонів м. Бердянськ, висловила готовність комітетів мікрорайонів брати участь у загальноміських заходах, зокрема у святковій ході до Дня Прапору України. Також обговорили організаційні питання щодо нагородження на честь Дня незалежності України.

Відбулось засідання оргкомітету з відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України