Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 6 серпня, відбувся черговий щомісячний прийом громадян з особистих питань міським головою Володимиром Чепурним. З питань капітального ремонту покрівель будинку, ремонту тротуарів та внутрішньодворових територій міста, прибирання захаращених територій та інших житлово-комунальних питань до міського голови звернулось 25 мешканців міста як особисто, так і колективним зверненням.

Так мешканка мікрорайону Колонія звернулась до міського голови з проханням прибирання території стадіону "Азовець" та демонтажу будівель, які часткового вже розрушені. Міський голова нагадав, що наразі розробляється проектно-кошторисна документація, якою передбачено будівництво «Льодової арени», а саме: будівництво двоповерхової спортивної споруди зі штучним льодом, спортивними залами, роздягальнями та трибунами на 415 глядацьких місць з улаштуванням автостоянок для відвідувачів, персоналу. Для підтримки території КП «Зеленгосп» провів один покіс трави на території стадіону, зараз продовжується другий покіс (викошено половина території). Щодо знесення будівель він надав доручення профільним заступникам комісіонно вивчити питання та надати пропозиції.

Мешканки мікрорайону Військове містечко звернулись з проханням про отримання дозволу на відключення від центрального теплопостачання своїх квартир без встановлення системи індивідуального теплопостачання. Відповідно до ч.1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII з урахуванням змін від 07.06.2018 р. встановлено, що цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 01 травня 2019 року, крім низки статей, в тому числі і норма щодо можливості відключення у встановленому порядку окремих квартир у багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води та влаштування системи індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі.

Крім того на сьогодні відсутній і сам порядок відключення окремих квартир, який повинен розроблятися центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує політику у сфері житлово-комунального господарства відповідно до п.6 ч.2 ст.4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

На сьогоднішній день залишається чинним Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 р. №4 «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання».

Згідно з зазначеним Порядком відключення можливо лише усього будинку у разі письмової згоди усіх мешканців та власників житлових та нежитлових приміщень у будинку.

По всім питанням, які потребували додаткового вивчення, міський голова надав доручення відповідним заступникам розглянути та надати пропозиції для їх вирішення.

Міський голова провів особистий прийом громадян