Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську триває компанія з підписання декларацій між пацієнтами та лікарями

Сьогодні на апаратній нараді головний лікар КУ “Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” Олена Пулькіна поінформувала про хід підписання мешканцями міста декларацій з лікарями. З 2 квітня і по сьогоднішній день в місті складено більше 23 тисяч декларацій. У віковому розрізі ці цифри виглядають так:

від 40 до 64-х років - 7900 декларацій.

65 років і старші - 7000 декларацій

0-5 років - 1500 декларацій

6-17 років - 2400 декларацій

18-39 років - 4500 декларацій.

Наразі для оптимізації цього процесу в межах проекту Світового банку отримано 47 комп'ютерів для лікарів. Більшість з них вже встановлені в амбулаторіях міста, тому городяни можуть підписати декларацію не лише в уповноважених осіб, а й безпосередньо у лікарів. Крім того, з 3 липня введені в дію зміни до порядку оформлення декларацій. Відтепер пацієнтам потрібно мати з собою тільки паспорт, ідентифікаційний код та свідоцтво про народження дитини, якщо вони планують укладати декларацію на дитину, ксерокопії цих документів не потрібні.

Олена Юр’ївна відзначила, що для зручності працюючих мешканців міста, підписати декларації можна не тільки в робочі дні, а й у суботу з 8 до 14 години в амбулаторіях № 7, 4, 3 міста або в каб 11 КУ “Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” по вул. Перемоги,8.

У Бердянську триває компанія з підписання декларацій між пацієнтами та лікарями