Бердянська міська рада - офіційний сайт

Будівництво другої нитки каналізаційного колектору, капремонт внутрішньодворових доріг, дитсадка №3 та інші питання позачергової сесії

У четвер, 13 вересня, відбулася п’ятдесята позачергова сесія Бердянської міської ради. Міський голова Володимир Чепурний на початку пленарного засідання пояснив, що проведення позачергової сесії міської ради зумовлене необхідністю внесення змін до міського бюджету на підставі рішень обласної ради від 30 серпня 2018 року №77 та 72. Одне рішення збільшує дохідну частину нашого бюджету на здійснення природоохоронних заходів. У другому перерозподіляються видатки до програми сприяння виконання депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки на заходи з експлуатації та технічного обслуговування житлового фонду нашого міста. Це призвело до необхідності внесення змін до деяких міських програм для забезпечення життєдіяльності міста.

Більш детально про це розповіла начальник фінансового управління Наталя Бочкова. Так, 6 млн 250 тис грн обласної субвенції на природоохоронні заходи будуть направлені на будівництво другої нитки напірного каналізаційного колектору КНС №5.

За рішенням сесії обласної ради 30 серпня 2018 р було внесено зміни у перелік об’єктів, які проводяться за рахунок коштів програми сприяння виконання депутатських повноважень Запорізької обласної ради. Відповідно до цього рішення перерозподіляються кошти на наступні заходи:

- капітальний ремонт покрівлі по вул. Крилова, 78;

- капітальний ремонт внутрішньодворових територій та вимощення житлових будинків: заїзд з вул. Хіміків між ж/б №5, 3 до ж/б №23 по вул. Потійській; Мелітопольське шосе №46/64; вул. Пушкіна від ж/б №14 вздовж ж/б по вул Горького 37, 39; вздовж ж/б 102 по пр. Східному; вздовж ж/б №100 по пр. Східному; заїзд з вулиці Софіївської до ж/б 64а; заїзд з боку вул. В. Довганюка вздовж ж/б №103; з боку вул. Тищенка вздовж ж/б 230 по пр. Східному; Північна №11; пр. Західний №15; Центральна №4, 8; заїзд з вулиці Університетської між ж/б №12/22, 16 до будинку 12/22 пр Азовський.

Також було перерозподілено кошти на капітальний ремонт дороги по вул. Костичева та капітальний ремонт дитячого садка №3.

На позачерговій сесії депутати міської ради також підтримали клопотання перед Міністерством інфраструктури України про передачу із державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Бердянська майна, балансоутримувачем якого є Державне підприємство «Бердянський морський торговельний порт». Мова іде про дві яхти, які будуть передані на баланс міського відділу освіти. Після ремонту їх передадуть клубу юних моряків “Азовець” для навчань та тренувань юних бердянських яхтсменів — вихованців клубу.

Другим пунктом цього рішення було підтримано клопотання перед Запорізькою обласною радою про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності територіальної громади міста Бердянськ окремого індивідуально визначеного майна, а саме: «Обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя для початкової школи» у кількості 4 одиниць для Бердянської гімназії №3 «Сузір’я» та Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16.

У цілому на 50-й позачерговій сесії міської ради депутати розглянули та прийняли 16 проектів рішень.

Будівництво другої нитки каналізаційного колектору, капремонт внутрішньодворових доріг, дитсадка №3 та інші питання позачергової сесії