Бердянська міська рада - офіційний сайт

Ветерани поспілкувалися з учнівською молоддю

Сьогодні, 13 вересня, у бердянському музеї „Подвиг” відбулася святкова традиційна зустріч ветеранів Другої світової війни з учнівською молоддю. Ця урочиста акція „Пам’ятний день визволення” входить до низки заходів з нагоди Дня міста та 75-ї річниці визволення Бердянська від нацистських загарбників.

 

У залі музею зібралися ветерани Бердянська, які у роки Другої світової війни захищали свою батьківщину від ворога, та учні різних класів гімназії №1 „Надія”. Також завітали на свято і представники міської влади. Так, від імені міського голови Володимира Чепурного та секретаря Бердянської міської ради Олексія Холода присутніх на святі ветеранів привітав головний спеціаліст сектору внутрішньої роботи, зв’язків з громадськістю, національностями та релігіями відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Ігор Зубрицький. Він побажав присутнім міцного здоров’я, щасливих і довгих років життя, мирного неба над головою, злагоди, добра, благополуччя і єдності та вручив ветеранам пам’ятні подарунки і листівки-привітання.

 

Науковий співробітник музею Ярослава Воробйова розповіла учасникам заходу з показом документальної хроніки про роки окупації та звільнення міста радянськими воїнами, серед яких були і бердянці.

 

Самі ветерани поділилися спогадами про воєнні роки. Зокрема, учасник бойових дій у Другій світовій війні Григорій Розуман поділився фронтовими спогадами та закликав учнів завжди пам’ятати подвиг захисників рідної землі, які вигнали нацистських окупантів. Голова ветеранської організації інвалідів війни Микола Філімонов закликав молодь добре вчитися, вести здоровий спосіб життя і завжди бути готовими у дорослому віці до захисту територіальної цілісності, свободи і незалежності України.

 

Натомість учні гімназії № 1 „Надія” урочисто привітали ветеранів війни і праці з 75-річницею визволення та Днем міста святковим тематичним концертом: пісенними, танцювальними композиціями, спільною декламацією тощо.

Ветерани поспілкувалися з учнівською молоддю