Бердянська міська рада - офіційний сайт

У мікрорайоні “Азмол” пройшов марафон миру, присвячений Дню міста, та відкриття гімназійної олімпіади

14 вересня у Бердянській гімназії №3 «Сузір’я» пройшло урочисте відкриття ІІІ гімназійних олімпійських ігор. Ці спортивні змагання проходять кожного вересня у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського тижня. А у цьому році вони були присвячені і Дню міста. Головна особливість гімназійних Олімпійських ігор - традиції та нестандартні підходи до залучень учнів до здорового способу життя.

Відкриття розпочалося традиційним парадом спортсменів. З медалями та кубками на гімназійну площу вийшли 221 вихованець спортивних гуртків та секцій, ДЮСШ, МПС, учасники змагань міського, обласного та міжнародного рівнів, які прославляють гімназію, місто та країну.

Директор гімназії №3 «Сузір’я» Кривунь О.В. та депутат міської ради Безродня Ж.В. привітали спортсменів та учасників урочистого відкриття гімназійних олімпійських ігор та побажали перемоги і здоров’я. У заході також взяла участь завідувач сектору по роботі з органами самоорганізації населення відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Валентина Алфьорова.

Щоб налаштувати учасників на перемогу, команд підтримки підготували свої виступи, які кожному надали бадьорості. Які ж олімпійські ігри без олімпійського вогню? Факел миру з вогнем олімпійських ігор гімназії отримали Безродня Ж.В. та Кривунь О.В. Але найяскравішим та пам’ятним став марафон миру та пам’яті, в якому взяли участь 770 гімназистів, 34 учителі та батьківський комітет гімназії разом зі збірною школи-інтернату. Особливою родзинкою стали спортивні привітання від кожного класу гімназії. Цей масових захід показав, що кожен з гімназистів та вчителів дійсно прагне укріпити здоров’я через заняття фізичною культурою.

Після святкового заходу гімназисти провели акцію „Ветеран живе поруч”. Діти відвідали ветеранів за адресами проживання у мікрорайоні „Азмол”. Привітали їх із 75-ою річницею визволення Бердянська від нацистських загарбників та Днем міста. Кожен ветеран отримав подарунок, який був вироблений власноруч учнями гімназії №3 „Сузір’я”.

У мікрорайоні “Азмол” пройшов марафон миру, присвячений Дню міста, та відкриття гімназійної олімпіади