Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську пройшло виїзне засідання обласної колегії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом

У п’ятницю, 14 вересня у Бердянську пройшло виїзне засідання обласної колегії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом. Головував на нараді заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Бабанін. У засіданні також взяли участь директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов та його заступник Марина Барановська, заступник міського голови Григорій Горячов, члени обласної колегії, представники СБУ, прокуратури, Національної поліції, ДСНС, Азовської екологічної інспекції, а також представники адміністрацій Бердянського, Більмацького, Приазовського, Приморського, Розівського та Чернігівського районів Запорізької області. Нарада була присвячена ситуації у сфері обігу металобрухту, крадіжок кабельно-провідникової продукції та іншого промислового обладнання на території Запорізької області.

“Запорізька область продовжує потерпати від наслідків крадіжок та порушень майна операторів зв’язку. За оцінками операторів зв’язку Запорізька область за рівнем крадіжок посідає ІІ місце після Дніпропетровської. Крім того викрадається майно Придніпровської залізниці, Запоріжжяобленерго, що при сьогоднішньому його економічному стані може призвести до повного обезточування певних територій області. За інформацією української асоціації операторів зв’язку, щодня реєструється порядка 10 випадків крадіжок телекомунікаційних мереж та обладнання. За їх оцінкою, темпи продовжують зростати з року в рік”, - відзначила заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Марина Барановська.

Як розповів заступник міського голови Григорій Горячов, у Бердянську була створена робоча комісія з метою проведення моніторингу з виявлення на території міста спеціалізованих пунктів прийому металобрухту. Робоча комісія перевірила 7 об’єктів та встановила, що функціонують тільки чотири з них. При перевірці кабелів зв’язку там виявлено не було.

Під час засідання обласної комісії також були обговорені заходи щодо протидії незаконному обігу металобрухту, крадіжок кабельно-провідникової продукції та іншого промислового обладнання на території Запорізької області та намічені подальші плани роботи.

У Бердянську пройшло виїзне засідання обласної колегії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом