Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянці представили місто на Покрівському ярмарку у Запоріжжі

Традиційно в Запоріжжі у першу суботу жовтня у рамках святкування Дня міста проходить Покровський ярмарок. У ньому беруть участь всі райони Запорізької області. Бердянська делегація щороку з дня заснування заходу приймає в ньому участь та представляє місто в обласному центрі.

На Покровський ярмарок завітали голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, керівництво міста Запоріжжя, районів регіону, народний депутат України Ігор Артюшенко та інші почесні гості. Вони відвідали кілька тематичних майданчиків, розважальних та кулінарних локацій, зокрема і міста Бердянськ.

Зустрічали керівництво області міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова. Володимир Павлович привітав запорожців зі святом та побажав процвітання і добробуту.

Бердянці цього року підготували фотозону для всіх бажаючих, як нагадування про яскравий та теплий відпочинок на березі Азовського моря саме у Бердянську. Нашу локацію представляли ТОВ "Бердянські ковбаси", ФОП Кайда Ганна Георгіївна (кондитерські вироби) та ФОП Трофименко Наталя Анатоліївна (рибна продукція).

Додамо, що під час щорічного Покровського ярмарку запоріжці та гості обласного центру мають змогу відпочити разом із родиною та придбати продукцію за цінами на 10-30 % нижче, ніж у торгівельних мережах та на ринках. До ярмарку приєднались сільгосптоваровиробники та переробні підприємства усіх районів області.

За приблизними даними, в поточному році у ярмарку були залучені 124 сільгосппідприємства. Товаровиробники надали широкий асортимент сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, а саме: м'яса і м'ясопродуктів – 4,5 тонни, молока і молочної продукції – 3,6 тонни, яєць – 50,8 тис. штук, риби і рибної продукції – 2,7 тонни, соняшникової олії – 60,2 тонни, овочів – 35,1 тонни, фруктів – 49,4 тонни, зерна (пшениці, ячменю, проса, кукурудзи) - 76 тонн, соняшника - 20 тонн, круп і макаронних виробів – 13 тонни, борошна - 11 тонни, меду - 4,2 тонни та іншої продукції (хліб, хлібобулочні та кондитерські вироби, плодоовочева консервація, плодові та декоративні саджанці, насіння квітів).

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Бердянці представили місто на Покрівському ярмарку у Запоріжжі