Бердянська міська рада - офіційний сайт

На п’ятдесят другій (позачерговій) сесії міської ради депутати прийняли зміни до міських програм

Сьогодні, 8 жовтня, відбулася п’ятдесят друга (позачергова) сесія міської ради, провів засідання міський голова Володимир Чепурний. Участь у роботі сесії взяли 25 депутатів, які розглянути 11 проектів рішень.

Причиною скликання позачергово засідання стала необхідність виконання рішення Бердянського міськрайонного суду протягом п’яти днів на підставі повідомлення управління Державної казначейської служби України. Зокрема стягнення з виконавчого комітету Бердянської міської ради на користь Кузьменка В.В. 3% річних від простроченої суми боргу за весь час прострочення у сумі 7806,77 грн, інфляційні витрати за час прострочення сплати суми боргу у сумі 197149,49 грн та судові витрати у сумі 2049,56 грн, загалом на суму 207006 грн. У ході обговорення даного питання депутат міської ради Віктор Цуканов нагадав, що вже у 2015 році з міського бюджету було стягнуто понад 500 тис. грн на користь громадянина та запитав чи остання ця виплата за рішенням суду. Відповідаючи на питання, юристи запевнили, що це останні виплати по цій справі, вона розглядалася з 2015 по 2018 рік, і остаточне рішення було прийнято Верховним Судом у липні поточного року. В суд же був поданий регресний позов до посадової особи, з вини якої була надана майнова шкода громаді.

Міський голова звернувся до депутатів зважено підійти до прийняття цього рішення, адже у разі його не виконання будуть заблоковані рахунки виконавчого комітету, що унеможливить проводити розрахунки за поточні виконані роботі, це і ремонт тротуарів, об’єктів тощо, окрім захищених статей витрат (заробітної плати). Депутати міської ради проголосували за це рішення.

Також було внесено зміни до міського бюджету у зв’язку з надходженням цільової медичної субвенції у сумі 8 млн. 46 тис та до міських цільових програм. Так було виділено 190 тис. грн на розробку ПКД проекту в районі бази відпочинку „Лазурна 2” - проведення наукових досліджень моделювання прибережно-хвильових процесів, абразій та вибір оптимального типу берегозахсиних споруд для східної частини бердянської коси; внесені технічні зміни до Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціально-культурного призначення; доповнено План діяльності з підготовки виконкомом проектів регуляторних актів для розгляду на сесіях міської ради – проектом рішення сесії “Про затвердження порядку приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бердянська, а саме: Порядку надання орендарю згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна територіальної громади міста Бердянська та Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Бердянська, що підлягають приватизації”.

На п’ятдесят другій (позачерговій) сесії міської ради депутати прийняли зміни до міських програм