Бердянська міська рада - офіційний сайт

Почесні грамоти видатним лікарям та активним мешканцям міста

Щотижнева апаратна нарада 9 вересня розпочалася із нагородження. В.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод за багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток акушерсько-гінекологічної служби міста Бердянська та з нагоди 80-річного ювілею вручив Почесну грамоту міського голови та цінний подарунок лікарю акушеру-гінекологу, Відміннику охорони здоров’я Георгієвій Ніні Нікандрівні. 7 жовтня вона відзначила своє 80-річчя. Ніна Нікандрівна - Ветеран праці, головний лікар Бердянського пологового будинку (1987-1999 роки), лікар-професіонал, вмілий організатор, наставник та вихователь молодих спеціалістів. Користується заслуженою повагою та шаною серед медичної спільноти та жителів міста Бердянська.

На апаратній нараді було відзначено і ще одного видатного лікаря. 4 жовтня 2018 року своє 70-річчя відзначив Заслужений лікар України, лікар-хірург вищої категорії поліклінічного відділення комунальної установи Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» Калінін Анатолій Микитович. Анатолій Микитович – професіонал своєї справи, підготував багато хірургів, провів більше 5000 операцій, з 1994 року по 2011 рік завідував хірургічним відділенням Бердянської міської лікарні.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток хірургічної справи міста Бердянськ та з нагоди 70-річного ювілею в.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод вручив Анатолію Калініну Почесну грамоту міського голови та цінний подарунок.

Відзначено Почесною грамотою міського голови та цінним подарунком і активного члена територіальної громади міста Бердянськ Чуйко Лідію Миколаївну. Вона відома як бердянцям, так і гостям нашого міста. Щоденно своєю працею вона засвідчує любов до Бердянська. Тисячі людей щороку любуються клумбами, створеними її руками. Лідію Миколаївну відзначено за активну життєву позицію, багаторічну сумлінну працю на благо територіальної громади Бердянська, вагомий особистий внесок у благоустрій та озеленення міста.

  

Почесні грамоти видатним лікарям та активним мешканцям міста