Бердянська міська рада - офіційний сайт

Для мешканців міста потребу в інсуліні до кінця року планується забезпечити з міського бюджету

Про це на позачерговій сесії міської ради запевнив міський голова Володимир Чепурний. Депутат міської ради Ксенія Буханова під час обговорення на депутатських комісіях та під час пленарного засідання позачергової сесії 8 жовтня висловила занепокоєння щодо забезпеченості мешканців міста на інсулін з листопада по грудень та запропонувала не відкладати з вирішенням цього питання. Було зазначено, що держава забезпечує тільки 37 % від потреби, і, напевно, не очікується зміни ситуації, а повне фінансування у рахуванням коштів міського бюджету тільки до кінця жовтня, тож бердянці можуть залишитись без інсуліну вже в листопаді та грудні.

Міська голова Володимир Чепурний запевнив депутатів, що питання під контролем та пропозиції щодо виділення коштів на закупівлю інсуліну до кінця року готуються на наступну сесію, яка відбудеться на початку листопада. Володимир Павлович наголосив, що в період до виділення необхідної суми та закупівлі препаратів, мешканці без життєво необхідних ліків не залишаться.

Додамо, що кожного місяця не вистачає понад 300 тис. грн., з липня поточного року з міського бюджету на забезпечення 100% потреби в інсулінопрепаратах вже було виділено більше 1 млн. грн.

 

Для мешканців міста потребу в інсуліні до кінця року планується забезпечити з міського бюджету