Berdyansk City Council - Official

У День Святого Миколая три бердянських хворих дівчинки отримали подарунки

Сьогодні 19 грудня, у День Святого Миколая, прийнято дарувати дітям подарунки. Із такою почесною місією до трьох бердянських хворих дівчаток - Руслани Шестопал, Олі Шульгіної та Катерини Стародуб — завітали заступник міського голови Юлія Дойнова та засновник Благодійної Скрині «ДоброДій» у БДПУ Степан Герилів, який виконував почесну роль Святого Миколая. Гості передали дітям конвертики із грошима, які зібрали щирі та доброзичливі люди – парафіяни церкви святого Івана Хрестителя з далекого американського міста Нюарку, яких уже багато років згуртовує та організовує на благочинні безкорисливі акції завідувачка церковної канцелярії пані Ксеня Гапій. Вони недавно оперативно відгукнулися на прохання Стеапана Гериліва допомогти фінансово трьом бердянським хворим дітям.

Окрім конвертиків, дітям вручили також гарні ялиночки з цукерок від студентів БДПУ та в’язані шапочки від американки українського походження пані Стефи, які прислала з США пані Христина Ковшевич-Дурбак.

Без подарунків не залишилися і гості. Катруся Стародуб разом із мамою Ольгою вручили подаруночки – набори святкових пряничків, виготовлених власноруч.