Бердянська міська рада - офіційний сайт

Щорічна грошова допомога до Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України (14 жовтня) відповідно до рішення Запорізької обласної ради від 25.12.2014 р. № 28 «Про обласну Програму соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки», особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, які беруть (брали) безпосередню участь в АТО на Сході України, а також сім’ям загиблих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, зареєстрованих у Запорізькій області, буде надана разова грошова допомога у розмірі 500 гривень.

Виплату допомоги буде проведено у жовтні 2018 року через установи банків шляхом перерахування коштів на особистий рахунок осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій та членів сімей загиблих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.

Виплата проводиться до 31 грудня 2018 року.

На сьогодні на виплату матеріальної допомоги направлено 355 000 грн., яку отримають 710 осіб, а саме:

  • 676 учасників бойових дій;

  • 22 особи з інвалідністю внаслідок війни;

  • 12 членів сімей загиблих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою: вул. Захисників України, 27/34, каб. № 29, або за телефоном 38419.

Щорічна грошова допомога до Дня захисника України