Бердянська міська рада - офіційний сайт

Підбито підсумки роботи комісії з перевірки забезпечення утримання та благоустрою пляжів під час курортного сезону 2018 року

У виконавчому комітеті під керівництвом заступника міського голови Оксани Дєєвої відбулося засідання робочої комісії з перевірки забезпечення утримання та благоустрою пляжів. На нараді було підбито підсумки роботи комісії з перевірки пляжів під час курортного сезону 2018 року.

Як розповіла Оксана Олегівна, розпорядженням міського голови було створено робочу комісію з перевірки забезпечення утримання та благоустрою пляжів. До її складу увійшли представники різних відділів та служб. Комісія регулярно проводила виїзні засідання починаючи з 31травня.

До повноважень комісії входило проведення огляду пляжних територій міста. Кожен структурний підрозділ та державні контролюючі органи проводили огляд відповідно до наданих повноважень. Пріоритетним напрямком у роботі комісії при проведенні огляду пляжів було дотримання:

- вимог “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції”;

- вимог ДБН „Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення”;

- та вимог ДБН, якими встановлено обов'язковий перелік елементів благоустрою пляжів, а саме: тверді види покриття проїзду, комбіновані види покриття доріжок, питні фонтанчики, лави, урни, контейнери для збирання побутових відходів, обладнання пляжу (навіси від сонця, лежаки, кабінки для перевдягання, тощо).

Орендарям пляжів, керівникам закладів санаторно-курортного, оздоровчого та готельного типу, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на початку травня 2018 року були направлені листи-повідомлення стосовно вимог утримання пляжів на території міста. Окрім цього, орендарі пляжних територій були запрошені на засідання комісії, яке відбувалося у липні щодо дотримання ними вимог утримання пляжів відповідно до умов договору оренди земельної ділянки. Орендарі були проінформовані про те, що їм необхідно використовувати об’єкт договору відповідно до вимог чинного законодавства України. В разі не додержання ними умов договір може бути достроково розірваний.

По завершенні курортного сезону у перших числах жовтня члени робочої комісії перевірили пляжі та дотримання орендарями умов договору. Стан міських пляжів було визнано задовільним. Результати проведення виїзних перевірок щодо використання земельних ділянок, наданих для обслуговування пляжу, будуть направлені на розгляд постійної комісії з питань архітектури, містобудування та регулювання земельних відносин та екології для розгляду питання щодо виконання орендарями умов договору оренди.

Крім того, інформація стосовно ділянок, визначених як місця загального користування, буде направлена до КП БМР “Рятувально-водолазна служба” з рекомендаціями щодо необхідності утримання пляжних територій в належному стані, відповідно до вимог “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська.

Підбито підсумки роботи комісії з перевірки забезпечення утримання та благоустрою пляжів під час курортного сезону 2018 року