Бердянська міська рада - офіційний сайт

Майже 40 тис. пасажироперевезень до садово-городніх товариств здійснено в 2018 році

2 листопада за “круглим столом” перевізники, голови кількох садово-городніх товариств за участю заступника міського голови Григорія Горячова та начальника відділу транспорту та зв’язку виконкому Ірини Удовиченко підбили підсумки дачного сезону 2018 року. Вже кілька років в Бердянську з 1 квітня по 31 жовтня здійснюються дачні перевезення до садово-городніх товариств з метою забезпечення незахищених верств населення.

Напередодні дачного сезону проводилися неодноразові зустрічі з автоперевізниками, головами СОТ і було знайдено компромісне рішення з перевезення дачників за пільговими тарифами. В цьому році практично були збережені графік руху автобусів і пільгова вартість проїзду. Були укладені відповідні договори з головами СОТ. Тож підвіз дачників здійснювався 7 перевізниками 2-3 рази на тиждень по 10 напрямкам до 11 СОТ, які знаходяться за межами міста на значній відстані. Довжина оборотних рейсів до садово-городніх товариств становила від 40 до 70 км. Крім цього, підвезення жителів до дач здійснюється до 5 СОТ, які розташовані в подовжених міських маршрутах (2 з них - цілий рік). Загалом в цьому році було здійснено 39 915 пасажироперевезень, що на 5% менше минулого року.

- Хочу подякувати нашим перевізників за виконання цього соціального замовлення. Незважаючи на те, що за останній час істотно зросла ціна на дизпаливо та газ, свою обіцянку ви виконали повністю. Якщо і були якісь непорозуміння, то вони вирішувалися в оперативному порядку, - відзначила начальника відділу транспорту та зв’язку виконкому Ірина Удовиченко. В свою чергу голови СОТ “Істок”, “Першотравневець”, “Славяне” “Енергетик” подякували перевізникам за роботу, людяне ставлення водіїв, які стали рідними для дачників, та побажали один одному здоров’я та зустрічі в наступному році. Григорій Горячев наголосив, що ця практика не завершиться, незважаючи на певний спад пасажирського потоку, і наступного року для бердянців діятимуть дачні перевезення до садово-городніх товариств.

 

 

 

 

Майже 40 тис. пасажироперевезень до садово-городніх товариств здійснено в 2018 році