Бердянська міська рада - офіційний сайт

Як розпочався опалювальний сезон у Бердянську

На щотижневій апаратній нараді керівники бюджетної та комунальної сфер розповіли про початок опалювального сезону. З неділі, 4 листопада, згідно рішення виконкому, в місті включене опалення. За інформацією начальника міського відділу освіти Володимира Липського, у приміщеннях шкіл температура в межах 17-21 градусів, відсутні 7% дітей за хворобою. У садочках - 18-20 градусів, 10% дітей відсутні. Усі проблемні питання вирішуються в робочому порядку.

У закладах медицини температура від 18 до 23 градусів. Житловий фонд під теплом, окрім трьох будинків ОСББ, де сталися пориви, - відзначив Юрій Літовченко.

Заступник міського голови Юлія Дойнова звернула увагу керівників КП "Житлосервіс 2а" , тов "Коменерго-Бердянськ" та ПАТ "БПТМ" на необхідності оперативно реагувати на звернення мешканців щодо відсутності тепла у квартирах. Зокрема повідомити про такі факти можливо за телефонами цілодобових диспетчерських служб:

- “Жилтлосервіс 2а” - т. 36614;

- “Коменерго” - т. 34475, 33440, моб. Тел. (050)5628191;

- “БПТМ” - т. 23660, 61730.

Директор КП "Житлосервіс 2а" Віталій Якимець наголосив, що в існуючій системі опалення в багатьох випадках у спеціалістів не має доступу до вентилів на верхніх поверхах для ліквідації завоздушення системи, адже вони знаходяться у приватних квартирах. Тому відсутність опалення також в межах відповідальності мешканців, які або особисто повинні спускати повітря, або надати доступ для спеціалістів житлосервісу.

Також відповідаючи на питання щодо відсутності опалення у квартирі та оплати за не надану послугу Юрій Літовченко повідомив, що у таких випадках потрібно викликати представників БПТМ, складати відповідний акт, згідно якого буде зроблено перерахунок.

Як розпочався опалювальний сезон у Бердянську